Мій список аплікацій для Android

Wunderlist

Є купа менеджерів ToDo-списків для Android, але мені найбільше подобається Wunderlist. Чому? Не занадто складний, легко керований і простий на вигляд і відчуття, і в той же час достатньо потужний щоб “шарити” таски із співробітниками, колегами, сім’єю і не заплутатись в них. Тобто, я можу скласти список і делегувати задачі підлеглим, а вона мені шопінг-ліст в супермаркет по дорозі додому 🙂 Не плутати: це не система управління проектами, Wunderlist занадто слабий для цього. Це просто хороший потужний і майже плоский таскліст. Великий плюс: безплатний і на всі платформи (на Blackberry, на жаль, платний). Мінус: до тасків неможливо чіпляти атачменти, тобто якщо таски з файлами, то треба кудись їх класти (Google Drive?) і в таску слати лінки.

HomeMoney

Респект MaximaLabs – App зроблений дуже якісно і залишає дуже приємне враження в користуванні. Ця штука запитає вас логіни-паролі і якщо ви достатньо сміливі, то витягне інфо з вашого інтернет-банку, заставить вас вводити руками кешові витрати і потім розкаже вкінці періоду що ви робите неправильно чи навпаки, який ви молодець!

Chrome

Однозначно найкращий браузер, до того ж для всіх платформ. Недавно навіть вийшов Хром для iOS, правда це швидше фетіш для любителів найпопулярнішого браузера, бо технологічно це не більше ніж скін для Safari з деякими додатковими можливостями… Хром стрімко набирає популяності, на сьогоднішній день ним користується близько 310 мільйонів людей, в світі Android використання обмежене Ice Cream Sandwich

Google Voice

Google Voice це одна з найкращих утиліт для дзвінків через Інтернет, SMS, голосової пошти і так далі, а на рідній платформі цей сервіс особливо привабливий з точки зору продуктивності і надійності

Viber

Дуже якісний peer-to-peer Internet-телефон. Згідно моїх нерепрезентативних особистих тестів найкраще витримує слабі погані лінки – мені навіть вдалось поговорити по EDGE в Києві не рухаючись правда 🙂 Дуже гарно включає в машині Handsfree, точно так само як це робить native-телефон. Інтерфейс – просто геніальний, повністю повторює інтерфейс стандартного телефона, чим полегшує користування. Viber покопається в контактах і видасть список тих, в кого він вже встановлений – ідентифікація в системі по номеру телефона, це все полегшує. Викликає стандартний телефон коли треба подзвонити звичайним методом. Я би навіть замінив ним стандартний телефон, якби була одна штука – він не бачить пропущених звичайних дзвінків і це треба весь час ходити перевіряти в рідний телефон – незручно. На Андроїді це можна зробити – може колись буде.. Viber є також для iOS, тому дзвонити буде вдвічі більше кому 🙂

Skype

Нема що розказувати – це вже стандарт. Одна важлива штука: Скайп зараз дозволяє задати собі Caller ID – тобто коли я подорожую і дзвоню людям Скайпом, не всі навіть здогадуються, що я десь далеко і дзвоню не телефоном.

Рідні клієнти соціальних мереж

Як же жити без соц мереж, маючи Андроїд в кишені? 🙂

Twicca

В якості альтернативи рідному клієнту Twitter.. Кольори, перегляд малюнків, підтримка списків, підтримка геолокації, скорочення URL та купа інших цікавих для користувача Твіттера фіч…

Flipboard

Я  особисто не користуюсь, але бачу дуже популярна штука серед друзів – підключається до G+, Facebook, Twitter, YouTube, Flickr, Instagram і робить з того всього таку соціальну салатку-журнал для щоденного читання, лайкання, репостингу, ретвітингу – чого душа забажає! Ну і на всіх платформах..

Pocket

Хочеш подивитись відео, почитати веб-сторінку пізніше в спокійнішій ситуації, коли маєш більше часу, чи не на такому поганому зв’язку і ще й без тої набридливої реклами і банерів? Тоді тобі потрібний Pocket. Повністю безплатна штука для Андроїда та інших платформ.

Kindle

Читалка для Kindle. Як на мене, це найзручніший сервіс на сьогоднішній день – електронні книжки на Amazon купити дуже легко, з’являються вони там моментально, а якщо вказати американську адресуна своєму конті, то ще й дешевше бо по американських цінах. А їхня “читалка для пляжу”, тобто власне сам желізний Kindle – просто неперевершена. Жоден найкращий найдорожчий iPad не дасть такої зручності читання на прямому сонці як старий добрий Kindle за 100 баксів. Аплікація є під всі платформи: iOS, Android, MacOS, Windows – тобто раз купив книжку і читаєш в будь-якій ситуації на всії своїх пристроях.

Vlingo

Щось типу Siri на Android. Непогано розуміє мову, постійно в розробці, вдосконалюється і покращується, вміє шукати на Web-i, побудувати шлях до цілі в навігації, послати статус-апдейти в соц мережі, шукати якісь точки на карті, та робити всякі інші корисні речі. Непогано як Handsfree в машині. А, ну і так! По-англійськи.. 🙂

Bounce

Bounce все ще в бета-тестуванні, але вже дуже корисна аплікація, яка буде проактивно аналізувати твій календар і все нагадувати, допомагати добратись до наступної зустрічі, враховуючи трафік і так далі – попередить за годину до зустрічі, потім ще раз коли вже час, про все подбає.

Яндекс.Навигатор

Однозначно найкращий навігаційний продукт для нашої території. Знає найбільше точок, знає умови трафіку, дуже гарно перемальовує екрани і швидко підтягує карту в онлайні. Дещо застарілі карти – моста Кирпи ця штука так і не знає до цього часу, але в основному веде правильно і враховує умови на дорозі.

Tune In Radio

Класне інтернет-радіо, де можна знайти море світових станцій, а також наші рідні KISS FM, Music Radio, DJ FM, Europa Plus і т д

Spotify

Ще одне інтернет-радіо, є фрі-версія, є преміум платна з додатковими можливостями.

Shazam

Це теж відома річ – одна з перших на ринку. Розпізнавання музики – дуже точне, знає практично все, що можна і не можна собі уявити. Грає мелодія і не знаєш що це таке – запусти Shazam і дай йому послухати.

Instagram

Всім добре відома тулза, яка дає можливість найпримітивніший кадр перетворити в арт-матеріал, ну принаймні претензію на арт.. З одного боку, штука зібрала достатньо великий  і успішний соціальний проект, з іншого – засмітила інтернет горами непотрібу.

Social Cam

Instagram для відео. Цим все сказано, більше нічого додати. Чи буде воно таким самим популярним як Instagram? Побачимо.. Instagram купив тим, що будь-який найпростіший кадр за 20 секунд можна було перетворити у витвір мистецтва. З відео мороки завжди трошки більше і файли довше вантажаться..

Camera Zoom FX

Рідна камера на пристроях Android зробить всю необхідну роботу, але якщо любиш бавитись і хочеш мати дещо складнішу камеру з ефектами та можливостями змінити фото, краще взяти Camera Zoom FX. Вона буде коштувати пару доларів, зате зйомки і кадр будуть повністю під контролем. Дуже популярна штука у користувачів Андроїда, напевно найкраща камера на цій платформі.

Snaptastic

Ще один редактор фотографій як альтернатива, який дозволяє маніпулювати знятими кадрами, міняти всілякі параметри типу яскравості, контрасту, прикладати різноманітні ефекти і так далі. Дуже багато пресетів, крім того все можна вручну робити до найменших пікселів.

Titanium Backup

Android – це комп’ютер в кишені і дуже прикро, коли він загубиться або в силу якихось обставин будуть втрачені дані. Користувачі iPhone мають iTunes, який робить автоматичне резервне копіювання. А для Андроїду треба поставити собі Titanium Backup.

Quick Office

Не ставте собі окремі аплікації для доступу до Google Drive чи DropBox, краще поставте собі Quick Office і будете мати доступ до будь-яких “заоблачних” мережевих дисків і всіх своїх файлів, крім того ця штука розуміє всі офісні формати на різних платформах і дає можливість відкривати файли, дивитись і редактувати їх. Прямо в онлайні можна вибрати якісь документи і послати їх кудись по емейлу, не завантажуючи при цьому документи на пристрій і не використовуючи емейл пристрою. Дуже дуже корисна штука і грошей не жаль на версію Pro!

portmone

Мобільний інтерфейс для відомого в Україні сервісу portmone. Дещо баггі, але можна користуватись і оплачувати свої рахунки на ходу

EasyPay

Мобільний інтерфейс відомого сервісу EasyPay. Платимо рахунки на ходу, поповнюємо собі гаманець EasyPay чи мобільний телефон. Гарний інтерфейс – EasyPay вміє робити гарні кнопочки.

Tasker

Дуже хороша і якісно написана автоматизація для Андроїда. Безпрецедентний контроль вашого пристрою: хочете автоматично запустити Tune In Radio коли вставляєте телефон в док своєї машини, чи включити WiFi завжди коли ставите телефон на зарядку? Tasker все це зробить для вас.

GidMenu

Хороша аплікація, універсальний гід по кафе, ресторанах і барах України. Замовлення їжі, столиків, меню, рейтинги – все щоб зробити правильний вибір

DJ Run

Якщо ви любите бігати, то знаєте як важливо мати у вухах хорошу мотивуючу музику, яка допоможе натненно добігти до кінця маршруту 🙂 DJ Run для Android буде сам підбирати музику залежно від рівня активності, щоб ви бігли повільніше чи швидше, слідкувати за ритмом і підбирати відповідні мотиви.

Wave Control

Якщо ви любите слухати музику за кермом, чи працюючи за вашим столом, ви не мусите перериватись щоб поміняти пісню чи навіть доторкнутись до екрану Андроїда. З WaveControl просто проведіть рукою перед екраном щоб перейти до наступної чи попередньої пісні, поставити на паузу чи продовжити відтворення. Є безплатна версія, є платна без реклами.

1Password

Ця штука – надійний сейф для паролів, пін-кодів і будь-якої іншої секретної інформації. Надійно захищена база, яку можна тримати на якомусь інтернет-диску (наприклад, DropBox) і мати до неї доступ зі всіх пристроїв. Ця аплікація мультиплатформна.

IMDB

Все про кіно – фільми, рейтинги, актори, трейлери і так далі – знаменита інтернет-база кіно.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s