Фантастика? Роздрукуй собі продукт!

Teague Labsіндустріальні дизайнери з 86-річною історією, які брали участь в комерціалізації знаменитих продуктів, від камери Polaroid до кабіни Boeing 787 Stratocruiser, сьогодні написали нову сторінку в своїй історії іновацій,  створивши прототип промислового продукту, який просто можна собі “роздрукувати” з допомогою 3D-принтера. Він ще не завершений і в дизайнерів є проблеми до розв’язання, але вони впевнені, що за декілька ітерацій зможуть все вирішити і закінчити продукт.

3D-принтери давно служать для того, щоб роздруковувати прототипи продуктів в подібних агенціях. Колись дуже дорогі, зараз 3D-принтери вже стали більш доступними і дешевшими, натурально настав час задуматись, а що якщо роздрукований прототип зробити власне самим продуктом? Очевидно, необхідно створити річ, яку легко і без інструментів можна самому зібрати в домашніх умовах, але принципово здається геніальна ідея. Як відносно онлайн-шопу, в якому можна купити собі товари, які тут же вдома просто взяти і роздрукувати? Або ще краще – програма чи онлайн-сервіс, в якому кожен собі може створити свій унікальний продукт?

“Життя в беті” – так вони назвали цей футуристичний сценарій, головна ідея якого описана в попередньому абзаці. Дизайнер створив проект навушників, які друкувались 13 годин 30 хвилин на професійній ABS FDM машині Dimension 1200ES і в результаті вийшла приваблива на вигляд повнофункціональна модель, яка з легкої руки творця була названа 13:30. Деякі з компонент, на жаль, можна було роздрукувати лише на такому професійному принтері, який не може бути доступним в нормальних домашніх умовах. Дизайнери намагаються знайти вихід і можливо ми скоро побачимо щось в продажу?

Зрозуміло, що все ще дуже сире, але здається, ідея геніальна і напрямок зразумілий!

За матеріалами Teague Labs, Wired.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s