І знову про 3D-друк

Цікава іноваційна історія.. 🙂

Зовсім недавно я писав про 3D-друк і чудову ідею дизайн-агенції Teague Labs – дослівний “видрук” продукту в домашніх умовах з допомогою 3D-принтера. Пройшов буквально місяць і ось прошу – перше практичне застосування!

Інді-дизайнер Кейсі Хопкінс (Elevationlab.com) придумав кращий док для iPhone і успішно підняв для його матеріалізації $1,4 мільйони через Kickstarter в лютому цього року.

Класично для Кікстартера, продукт був виготовлений із суттєвими затримками і коли Кейсі вже практично був готовий, вийшов 5-й iPhone, який мало не вбив все підприємство своїм новим конектором.

Марк Хелерс, дизайнер з Лондона, отримав свій док всього за день до покупки нового iPhone і був відповідно розчарований – док і iPhone виявились несумісними. Але як чоловік практичний, Марк вирішив не втрачати гроші, а просто вдосконалити продукт. З допомогою Tinkercad він зробив дизайн невеличкого адаптера, який в принципі вирішив проблему.

Марк завантажив дизайн на Thingiverse і дав можливість купі народу повернути продукт до життя, а для тих невдах, які ще не мають вдома 3D-принтера, він навіть створив Shapeways Shop, в якому можна купити детальку за пару баксів.

І навіть це ще не кінець історії. Ще один дизайнер Мет Хоґі побачив певну додаткову неефективність всієї конструкції і зробив додаткову другу деталь, яку теж помістив на Thingiverse – все це зайняло йому дослівно декілька годин. Ну і далі ще 5 тижнів зайняло оригінальному розробнику Elevationlab щоб зробити патч продукту..

Питання, які висять в повітрі… Чи стане 3D-друк новим методом доставки хардварних патчів? Метод унікально швидкий – ми говоримо про день-два проти 5 тижнів (надзвичайно швидко для індустрії!!!) в нашому конкретному випадку. Чи мало би сенс в принципі переорієнтувати виготовлення малих запчастин на домашній видрук через 3D-принтери? Знову ж таки – це швидше, дешевше, і жодного геморою для великого виробника.. А як відносно open-source розробки хардварних продуктів із наступним “видруком” їх вдома?

В будь-якому випадку, подібне, що слово Download поступово змінює своє електронне значення на більш матеріальне…

За матеріалами Wired

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s