S8 чи X?

Вражений iPhone X. Почитав про Galaxy S8. Повинен сказати: конвергенція вже настільки висока, глибока і широка, що дійсно важко визначитись, що брати. Якщо врахувати те, що Google ЗНАЧНО краще розпізнає мову, і в принципі розпізнає українську мову + нереальний рівень колаборації в Google Apps, що для багатьох вже стали корпоративним стандартом, то взагалі якось потихеньку починаєш схилятись в бік цієї екосистеми. Чим дійсно дуже тримає Apple, це загальною якістю заліза і софта, естетикою і емоцією. Що б не робив Google і Samsung, все одно в Apple все працює якось приємніше, гладше, швидше — може власне тому, що дідо Jobs казав «ми софтова компанія, але ми настільки серйозно відносимось до свого софта, що мусимо робити залізо» В цій філософії дійсно щось є — залізо Apple якщо і старіє, то тільки через появу купи нових функцій в наступних продуктах. То крута камера, то fingerprint, то NFC, то ще крутіших 2 камери, тепер ще face ID, відслідковування міміки, екосистема безконтактних зарядок. Не тримав ще в руках S8 і Х — побачимо, порівняємо пізніше.
Як справжній еплдрочер, я згадаю про три основні причини, через які я далі з  Apple. 1) звичайно, незрівнянне залізо 2) все-таки я вже добрих 11 років не знаю що таке віруси і malware, а Google і Windows все-таки вразливі до різноманітної зарази і 3) Google треба терміново налагодити процес контролю UX — при всьому колосальному прогресі функціоналу вони чомусь кожного разу все міняють в інтерфейсі і намагаються сховати настройки і функції кудись концептуально інакше, ну і мені вже просто IQ не вистачає щоб зрозуміти місце Google + vs. Google My Business і де там все-таки робиться сторінка компанії…
А чисто технологічно, так само як мені 10 років тому знесло дах від того, що перший iPhone працював під управлінням найкращої в світі операційної системи UNIX, так само зараз мені зносить дах від того, що в X вбудована ціла автономна нейромережа — просто не віриться що я дожив від дискового телефону і ч/б лампового телебачення до штучного інтелекту в кишені.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s